Aneta Dąbrowska  

Aneta Dąbrowska prowadzi u nas zajęcia z Zumby. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii, którą zaraża innych. Na jej zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera. 

Kasia Gałkowska

Mistrzyni Polski Fitness. Jedna z najlepszych instruktorek fitness w Polsce.Zaprasza na zajecia : ABS, Body Attack, TBC, Step Dance, Mega Fit.

Urszula Nowicka

Doświadczona instruktorka fitness. Jedna z najlepszych w Polsce. Prowadzi zajęcia z dużą dozą energii, pasji i ekspresji.

 

Irmina Ziółkowska

Instruktorka Pilates, Hatha-yoga i fitness. Specjalizuje się też w zajęciach dla osób 50 + i swoim przykładem udowadnia, że w każdym wieku można rozwijać się fizycznie. Klasyczne ćwiczenia pilatesu łączy z elementami fitness i yogi.

Bożena Banaś

Dyplomowana nauczycielka jogi metodą B.K.S. Iyengara. Na zajęciach Bożeny nauczysz się świadomie pracować z ciałem i pogłębisz sprawność fizyczną. Oprócz rozwoju fizycznego, osiągniesz wewnętrzny spokój i wyciszenie emocjonalne.

 

Kacper Zawada

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, instruktor podnoszenia ciężarów oraz podstaw Boksu, masażysta, doradca w sprawach suplementacji, były zawodnik klubów : BKS Bydgoszcz, BSB Astoria oraz Zawisza Bydgoszcz, syn brązowego medalisty Olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów z Seulu 1988, miłośnik sportu i aktywnego spędzania czasu, trenujący od 11 roku życia

Maciej Dressler

Trener personalny , trener przygotowania kondycyjnego w klubie Golden Dragon, doradca żywieniowy i masażysta.